Полтавська громада провела чотирьох воїнів у останню путь

10 та 11 травня у Полтаві біля Свято-Успенського кафедрального собору відбулися прощання із загиблими Героями Артуром Макеєвим, Русланом Литвином, Сергієм Чалим, Олексієм Прокоф'євим.

Молодший сержант Артур Макеєв народився 22 вересня 1972 року, проживав у Полтаві. Призваний на початку вторгнення до військової частини на посаду водія-механіка. Загинув 3 травня 2024 року поблизу Сергіївки Сватівського району Луганської області.

poltavska-khvilia_xcwi/87SQNPYSR.jpeg
Артур Макеєв

Матрос Руслан Литвин народився 22 квітня 1979 року, проживав у Полтаві. Призваний у травні 2023 року до військової частини на посаду стрільця-санітара морської піхоти. Під час бойового зіткнення з силами противника загинув 6 серпня 2023 поблизу Великої Новосілки Донецької обл.

poltavska-khvilia_xcwi/Y_YwNEYSR.jpeg
Руслан Литвин

Олексій Прокофʼєв у цивільному житті працював у Тролейбусному управлінні Полтави, водієм тролейбуса. Служив у лавах ЗСУ водієм розвідувального взводу у складі Десантно-штурмових військ. Під час переміщення до місця виконання бойових завдань внаслідок ДТП Олексій отримав тяжкі поранення. Лікарі боролися за його життя, але серце військового зупинилося 6-го травня 2024 року.

poltavska-khvilia_xcwi/5C7GDPLSg.png
Олексій Прокофʼєв

Солдат Сергій Чалий у цивільному житті працював в Карлівському сільгосппідприємстві «ЛОС». З перших днів війни пішов добровольцем до Збройних Сил України. Проходив службу в окремому зведеному штурмовому загоні «ОДІН» на посаді стрілець-помічник гранатометника. Загинув, отримавши поранення несумісні з життям районі Авдіївки.

poltavska-khvilia_xcwi/NW1mvEYSg.jpeg
Сергій Чалий

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар