Полтавська лікарня потенційно переплатила 710 тисяч гривень за компʼютери та принтери

Правоохоронці знайшли можливу переплату у 500 тис. грн за компʼютери та 210 тис. грн за принтери, які закуповував обласний заклад психіатричної допомоги.

poltavska-khvilia_xcwi/cwiswkYIR.jpeg
Ноутбуки Lenovo, які закупила лікарня

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

У серпні минулого року обласний заклад з надання психіатричної допомоги придбав компʼютерну техніку за 4,2 млн грн. Окрім того, лікарня ще придбала принтери на 691 тис. грн. Усю техніку медзаклад закупив в однієї фірми — «Інфол-сервіс».

Правоохоронці проаналізували ціни та зʼясували, що під час закупівлі компʼютерів лікарня потенційно переплатила понад 500 тис. грн. Ще поліціянти знайшли переплату у 210 тис. грн на поставлених принтерах. За їхніми підрахунками, один принтер Konica Minolta bizhub 4020i коштував лікарні 34,5 тис. грн, а ринкова ціна становить 24 тис. грн.

Тому поліція відкрила кримінальну справу за ч. 4 ст. 191 ККУ. 2 квітня правоохоронці клопотали суд, щоб отримати тендерну документацію, оригінали договорів та інші документи на обладнання. Октябрський райсуд надав доступ до оригіналів документів з можливістю вилучення.

Додамо, що фірма «Інфол-сервіс» фігурує у кримінальній справі із закупівлі компʼютерів для шкіл Полтави. Компанія разом з іншими постачальниками купувала техніку у ТОВ «Ав-Про» за близько 14 тис. грн за одиницю, а постачала у середньому на 80% дорожче, за 25 тис. грн.

Нагадаємо, що Полтавська міськрада виділить понад 1,3 млн грн на придбання грамот і відзнак.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар