Полтавська міськрада планує продати складські приміщення, для яких не знайшли орендарів

23 грудня на сесії міськради депутати голосуватимуть за питання включення на приватизацію двох приміщень на вул. Половки, 68.

Міська рада планує віддати на приватизацію два приміщення за адресою вул. Половки, 68. Перше приміщення має площу 30,1 кв. м, а інше 153,9 кв. м. Обидва об'єкти хочуть продати на аукціоні.

22 грудня на комісії начальниця Управління майном комунальної власності Наталія Курнакова повідомила, що приміщення пусті та не використовуються. Також для них не знайшли орендарів:

«За радянських часів це була овочева база. Там зважували овочі. Одне приміщення вантажне, а інше прибудоване. Обидва знаходяться на околиці бази».

Додамо, що у 2020 році за цією ж адресою Управління продало частину складських приміщень за 1,2 млн грн. Об'єкт з площею 800 кв. м продали з другої спроби.

poltavska-khvilia_xcwi/OZcuoe5VR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/9ZPuoecVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/awO9oec4R.jpeg

Окрім цього, на сесію винесуть питання щодо затвердження ціни для продажу МАФу на вул. Шевченка, 63. За словами начальниці Управління, йдеться про майстерню навпроти Полтавського ОТЦК та СП, яка наразі пустує. Кіоск з 18,2 кв. м оцінили у 218 тис. грн.

Нагадаємо, що Мамай скликає сесію Полтавської міськради на 23 грудня.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар