Полтавська ТВК не завела В'ячеслава Тютюнника в міськраду: засідання не відбулося

17 жовтня відбулося засідання комісії Полтавської міської ТВК, члени якої мали проголосувати за визнання В'ячеслава Тютюнника наступним за черговістю депутатом Полтавської міськради. Втім, засідання не відбулося.

poltavska-khvilia_xcwi/I5N79znIg.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

Про це повідомив кореспондент «Полтавської хвилі» із зали засідань. На призначений час з'явилися лише шість членів ТВК. Для кворуму необхідно 10 членів комісії.

В'ячеслав Тютюнник мав зайти наступним за черговістю замість Марини Пілатової, яка 3 квітня 2023 року написала заяву про скаладання депутатських повноважень.

Як відбувається процедура заведення наступного за черговістю депутата в міську раду розповіла голова ТВК Алла Назаренко:

«За протоколом результатів виборів до міської ради 2020 року є два списки: територіальний та єдиний. Пілатова зайшла із територіального списку шостого округу. Вона була перша в списку, зайшла і туди набралася квота. Після того, як вона подала заяву про складання повноважень, обрали наступного за черговістю депутата. Депутати проголосували — є рішення ради, яке надсилається на ТВК. Після цього ми обираємо наступного за черговістю депутата. У нього є 20 днів, для того щоб подати заяву на реєстрацію до міської ради. Якщо така заява надійшла, протягом п'яти днів ТВК зобов'язана його зареєструвати. На підставі заяви про реєстрацію, члени ТВК голосують і реєструють депутата. Після реєстрації ця постанова зачитується на сесії міської ради і тоді депутат набуває своїх повноважень».

Наразі чоловік перебуває за кордоном у США. Повернутися в Україну планує в березні 2024 року. За його словами, до цього часу він не може повернутися в країну через стан здоров'я, тож подав заяву на згоду стати депутатом ПМР з електронним підписом.

За словами Алли Назаренко, перебуваючи за кордоном, людина може стати депутатом, якщо не виїхала туди на постійне місце проживання.

poltavska-khvilia_xcwi/2CLUBznIg.jpeg
Фото: Facebook-сторінка В'ячеслава Тютюнника

Нагадаємо, в полтавській міськраді представили керівництво наглядової ради КП «Добробут».

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар