Полтавські юристи допомагають підліткам, які хочуть звернутися до суду

Юристи системи БПД надають допомогу підліткам, яким виповнилося 14 років, звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання.

poltavska-khvilia_xcwi/8oIm3I4SR.jpeg
Фото ілюстративне

Оскільки батьки, опікуни чи піклувальники, які зобов'язані піклуватися про своїх дітей, інколи ухиляються від виконання своїх обов'язків, юристи допомагають підліткам звернутися до суду.

Якщо батьки чи опікуни неналежно виконують свої обов'язки щодо дитини чи не дбають про неї, їх можуть притягти до відповідальності: позбавити батьківських прав чи накласти штраф. Втім, насамперед, для цього небхідно звернутися до суду.

Полтавські юристи системи БПД можуть оцінити ситуацію та запропонувати її рішення. Якщо у справі варто буде звернутися до суду — діти можуть розраховувати на представництво своїх інтересів у суді адвокатом чи юристом. Правники допоможуть не лише зібрати матеріали, а й підготувати заяву до суду для притягнення до відповідальності батьків, піклувальників чи опікунів.

Також, аби захистити права дитини, свідки ситуації мають право звернутися до місцевих органів опіки та піклування чи самоврядування, громадських організацій чи держорганів.

Як дитині звернутися до юристів системи безоплатної правової допомоги:

  • отримати правничу допомогу можна у найближчому бюро правничої допомоги: https://bit.ly/bpd_buro;
  • зателефонувати до контактного центру системи БПД: 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні);
  • зателефонувати з Telegram: https://t.me/+380677213103;
  • написати юристу в Telegram: https://t.me/LegalAidUkraineBot.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар