Полтавські випускники отримали мало не найгірші результати мультитесту 2023 року

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг обласних центрів України за результатами національного мультипредметного тесту 2023 року. Згідно з ним, Полтава опинилася на передостанньому місці.

poltavska-khvilia_xcwi/WrzyKMmSg.png

Для укладання рейтингу використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Цьогоріч тестування випускників проходило в умовах воєнного стану. Відтак, замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання, проведено національний мультипредметний тест, що передбачав виконання предметних блоків з української мови, математики та одного предмета за вибором.

Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар