Полтавський хірург загинув на полюванні

Відомого лікаря з Полтави Романа Ростовського вбили пострілом в голову з рушниці. Це сталося під час полювання у Краснокутському лісництві Харківської області.

poltavska-khvilia_xcwi/ko_2OWAng.jpeg
Фото зі сторінки 2-ої міської клінічної лікарні

Про смерть лікаря стало відомо з фейсбук-сторінки 2-ої міської клінічної лікарні, де чоловік працював.

«Колектив Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради глибоко вразила сумна звістка про трагічну загибель завідувача хірургічного відділення № 2 комунального підприємства "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" Романа Васильовича Ростовського. ... У пам'яті пацієнтів, колег Роман Ростовський назавжди залишиться відповідальним та високопрофесійним хірургом, щирим, добрим та відданим другом, готовим прийти на допомогу в будь-яку хвилину», — зазначили на сторінці лікарні.

Подробиці трагічної загибелі хірурга пізніше повідомили правоохоронці Харківської області.

Поліцейські отримали повідомлення про подію 26 грудня. Вони встановили, що Роман Ростовський полював у компанії чоловіків. 40-річний мисливець випадково вистрелив у голову лікаря з власної гладкоствольної мисливської рушниці ІЖ-27. Хірург помер на місці.

poltavska-khvilia_xcwi/r8judZ07g.jpeg
(Фото — ГУНП в Харківській області)

40-річному чоловіку повідомили про підозру за статтею Кримінального кодексу «Вбивство через необережність». Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Раніше ми писали, що у Полтаві замінували аграрний університет.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар