Полтавський художник збирає кошти на розвиток Школи естетичного виховання

Полтавський художник Ярослав Терновський відкрив виставки-продаж картин у місцевих парках. Виручені кошти чоловік спрямовує на благодійність.

poltavska-khvilia_xcwi/3QF-1tQng.jpeg

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Вранці випадково побачив в одному з полтавських парків ось такі прекрасні картини. Це роботи місцевого художника Ярослава Терновського. Зараз на чотирьох локаціях у Полтаві – біля лялькового театру, в Сонячному, Петровському та Корпусному парках виставлено майже 200 живописних творів його авторства. І це не тільки своєрідна виставка, а й благодійність», — повідомив Лунін.

За його словами, кошти за картини підуть на розвиток Школи естетичного виховання, де вже навчаються 165 дітей-переселенців.

Щоб придбати малюнок і зробити благодійний внесок, треба відсканувати QR-код безпосередньо на картині.

poltavska-khvilia_xcwi/xP-a1pQng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/lMQa1pw7R.jpeg

Після цього буде можливість купити її на доброчинній платформі «Спільнокошт». Зробити благодійний внесок можна й за посиланням без сканування коду.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар