Полтавську вчительку, яка на уроках називала «азовців» фашистами, відпустили

Колишню вчительку хімії та біології полтавської школи №4 визнали винною за «лекції» учням про українських фашистів, але відпустили на випробувальний термін.

poltavska-khvilia_xcwi/ko425So4R.jpeg
Ілюстративне фото

Про це відомо з вироку Октябрського суду Полтави.

У вироку йдеться, що прихильниці «руского міра» призначити покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі без конфіскації майна, але відпустили, призначивши один рік випробувального терміну. ЇЇ зобов'язали:

  • періодично відмічатись у відділку;
  • повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання;
  • не виїжджати за межі України без погодження з правоохоронними органами.

Також на користь держави з неї стягнули витрати за проведення судово-лінгвістичної експертизи мовлення на загальну суму 5390 грн.

Зауважимо, що вчительку звільнили зі школи не за статтею, а у зв'язку із закінченням строку трудового договору.

Ми раніше писали, що учителька полтавської школи №4 розповідала учням на уроках, що «азовці» фашисти та виправдовувала росіян.

Суду надали відео, де вчителька говорила, що бійці загону спеціального призначення «Азов» (відповідно до контексту розмови «азовці») катують полонених.

«Да. Или иголки под ногти. Тоже смотрела в интернете, как рассказывали иглы под ногти, человек рассказывал, который вышел с этого плена. Это же фашисты самые настоящие. Это же под ногти, как это под ногти иголкой. Боже, это ужас».

Учителька висловила думку, що свого часу потрібно було владнати з Донбасом, дозволити федеративні республіки:

«В свое время надо было разобраться с Донбасом, они хотели федеративности, пусть они были бы федеративными республиками».

До того ж вона висувала припущення, що ціною територій федеративних республік, про які йшлося, можна тепер втратити Україну. Оприлюднювалися думки, щодо дій російських військових та загрозу взяття ними Лівобережної України, зокрема міст Полтави, Ізюма, Харкова та Києва.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар