Полтавці, які користуються послугами «Укрпошти», платитимуть більше за посилки

«Укрпошта» повертається до довоєнного графіку роботи, збільшує тарифи на доставку та буде доставляти великогабаритні посилки.

poltavska-khvilia_xcwi/pRvEFe37g.jpeg
Фото ілюстративне

Про зміну тарифів та умов перевезення повідомляють на офіційному сайті компанії.

За словами пресслужби компанії, «Укрпошта» повертається до довоєнного графіку роботи. Важливих змін зазнала доставка крупногабаритних відправлень.

Відтепер «Укрпоштою» можна буде відправити велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інші великогабаритні вантажі в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.

Крупногабаритним вважається відправлення фактичною вагою до 30 кг, довжиною найбільшої сторони від 0,7 м до 2 м, та сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) — до 3,5 м.

Зі списком об’єктів поштового зв’язку, які приймають до відправлення крупногабаритні посилки, можна ознайомитися за посиланням. Також впроваджено зміни і для відправлень вагою понад 30 кг. Максимальна маса такого відправлення збільшується до 600 кг.

Перегляд вартості відбувся для послуг «Укрпошта Стандарт» в межах України в середньому на 14% та в межах області – на 13%. Для прикладу, відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн до перегляду тарифів.

За новими тарифами з 1 липня будуть доставлятися відправлення «Укрпошта Експрес» — підвищення складе в середньому 14% для пересилання в межах області та 16% для пересилання в межах України. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня буде коштувати 45 грн.

На 14% зросте вартість послуги «Документи».

Вартість міжнародних відправлень не зміниться.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар