Полтавцям, які прихистили у себе переселенців, компенсуватимуть комунальні витрати

Людям, які безоплатно прихистили у себе вдома внутрішніх переселенців, компенсуватимуть кошти на комунальні послуги.

poltavska-khvilia_xcwi/GTAzDps7R.jpeg

Про це повідомили на сайті Полтавської ОВА.

Так, розмір компенсації людям, які надають житло людям, які врятувалися з зони бойових дій, становитиме близько 450 гривень на особу на місяць.

Що потрібно робити, аби отримати компенсацію:

  • Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад або власники жилих приміщень мають сформувати відомості про приміщення, які доступні для поселення переселенців за допомогою вебресурсу «Прихисток».
  • Власник житла має подати заяву про те, що у нього поселилися люди не пізніше ніж наступного дня після поселення. Заява подається до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування оселі.
  • Щоб отримати компенсацію власник оселі не пізніше п’яти днів із дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради заяву за формою згідно з додатком 1 (далі – заява) до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 №333.
  • Протягом 5 робочих днів уповноважені особи виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради проводять перевірку. Фіксують, чи справді за адресою живе кількість людей, що вказані в заяві, чи є у них усе для належного проживання, чи отримує хтось із них адресну допомогу як біженець.
  • Виплата здійснюється за результатами перевірки. Виконавчий комітет сільської, селищної, міської ради визначає обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Раніше ми писали, що полтавські поліцейські зібрали гуманітарну допомогу для екопарку Ковалівка.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар