Полтавців безплатно обстежуватимуть на новому італійському рентгені

Незабаром у Полтавській обласній клінічній лікарні запрацює сучасна діагностична рентген-система GMM OPERA T90.

poltavska-khvilia_xcwi/6pB7W85Vg.jpeg

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

За словами завідувачки рентгенологічного відділення Лариси Андреєвої, пацієнтів  обслуговуватимуть як стаціонарно, так і за електронним направленням від профільних лікарів. Обстеження за направленням буде безплатним.

У соматичному корпусі Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського закінчили ремонт кабінету та встановили сучасну діагностичну рентген-систему, яка дозволяє робити знімки як в горизонтальному, так і вертикальному положенні.

poltavska-khvilia_xcwi/-Cl0Z854R.jpeg
«Вже завершили ремонт і встановили сучасну діагностичну рентген-систему. Це італійський апарат GMM OPERA T90. Обладнання ввели в експлуатацію. Незабаром кабінет запрацює на повну. Завдяки цифровим технологіям лікар отримує детальніші зображення, ніж на старих рентген-апаратах, які працювали в аналоговому режимі», — йдеться у повідомленні.

Завдяки цьому апарату, лікарі зможуть проводити складні рентгеноскопічні дослідження шлунку, грудної та черевної порожнини зі значно зменшеним променевим навантаженням на пацієнта.

«Оскільки ця апаратура цифрова, зображення відразу передається на комп'ютер та виводиться на екран як лаборанта, так і лікаря, який своєю чергою одразу зможе інтерпретувати зображення та поставити попередній діагноз», ­– розповіла завідувачка рентгенологічного відділення Лариса Андреєва.
poltavska-khvilia_xcwi/q201WU5VR.jpeg

Завдяки цифровим технологіям лікар отримує детальніші зображення, ніж на старих рентген апаратах, які працювали в аналоговому режимі.

«Раніше для того, щоб зробити рентгенограму того чи іншого відділу хребта, чи черевної порожнини, треба було робити знімок на аналогову плівку і проявити її в фотолабораторії.  Зараз відійшли від цього методу, і  зображення яке отримуємо на комп'ютері, можна видрукувати на плівку або записати на електронний носій», – додала Лариса Андреєва.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар