Полтавців запрошують на пішохідну прогулянку околицями міста

11 листопада представники організації «Мандруймо Полтавщиною» запрошують всіх охочих у піший похід вихідного дня.

poltavska-khvilia_xcwi/pOvy7s4Ig.jpeg
Фото: Мандруймо Полтавщиною

Про це повідомили на офіційному сайті «Мандруймо Полтавщиною».

Містян запрошують на прогулянку «Козацькі дуби», під час якої всі охочі зможуть побачити кілька величних дубів, які входять до переліку ботанічних пам'яток природи.

Похід розпочнуть 11 листопада о 10:45. Місце збору — Універсам «Полтава» на Алмазному (зліва від центрального входу). Учасники походу пройдуть близько 11 км. Маршрут: Універсам «Полтава» → «Дубовий гай» → «Козацький дуб» → «Козацькі дуби» → зуп. Геофізика. Прогулянка триватиме близько чотирьох годин.

poltavska-khvilia_xcwi/0QxGVyVIg.jpeg
Фото: Мандруймо Полтавщиною
«Дуб, як символ могутності й довголіття, «вічності», оспівували в народних піснях, у віршах, поемах. Здавна вірили в цілющу, лікувальну силу дуба і використовували його в народній медицині. Дуба садили на честь якихось важливих історичних подій і свято його оберігали», – розповідають організатори походу.

Для участі необхідно задонатити будь-яку зручну для вас суму на потреби ЗСУ під час походу або на банку за посиланням. Зареєструватися можна тут.

Із собою необхідно мати наплічник, накидку від дощу, ліхтарик, зручний одяг та взуття, перекус, воду та індивідуальну аптечку.

Нагадаємо, до Полтави завітає мандрівна ігрова студія «ПереФарбований лис».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар