Помер науковець та викладач полтавського вишу Валерій Лутфуллін

29 березня 2023 року помер педагог, викладач-науковець ПНПУ імені В. Г. Короленка Валерій Лутфуллін.

poltavska-khvilia_xcwi/OTfQv_BVR.jpeg

Про це повідомили на сайті вишу.

З 1986 по 2017 роки працював на кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Валерій Саматович протягом багатьох років досліджував історичні причини кризових явищ сучасної освіти, шляхи практичного розв'язання проблем навчальних перевантажень і подолання інших «застарілих хвороб» школи.

Викладав курси: «Історія педагогіки», «Теорія та історія педагогіки», «Педагогіка вищої школи», «Історія педагогіки вищої школи», «Персоналії в історії української педагогіки» та ін. Здійснював наукове керівництво підготовкою статей студентів, дипломними й магістерськими роботами.

Був автором та співавтором близько 200 наукових і навчально-методичних праць з теорії та історії педагогіки, з актуальних питань викладання математики та природничих дисциплін.

«Ми пишаємося тим, що мали честь працювати із талановитим педагогом, глибоким і вдумливим науковцем, чуйною і доброзичливою людиною, добрим і мудрим наставником. Валерій Саматович завжди залишиться для нас великим життєвим прикладом, а світла пам’ять про нього житиме вічно в серцях його колег, учнів і друзів», — йдеться у повідомленні.

Валерій Саматович народився 2 серпня 1940 року в селищі Акжар Тарбагатайського району Східно-Казахстанської області.

Педагогічну діяльність розпочав у 1970 р. на посаді асистента кафедри вищої математики в Горьківському політехнічному інституті. Викладав фізику, педагогіку і психологію в Кременчуцькому педагогічному училищі.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар