Понад 40 виконавців Полтавщини зняли кліп на пісню «Все, що є — Україна» (відео)

18 травня в ТРЦ «Київ» презентували кліп на пісню «Все що є Україна» на виконання якої об'єдналися майже 40 артистів.

За основу пісні взяли вірш полтавського поета Андрія Дзюби. За його словами у пісні звучить пісенний варіант віршу, який дещо змінений у структурі:

«Пісня має в основі вірш, який написаний у перші дні війни, точніше у перші дні агресивної фази. Російсько-українська війна триває багато століть. І тому в цій пісні є стигмати — це Батурин, Буча. Тобто ми проходимо наче через нашу пам'ять, наше сьогодення».
poltavska-khvilia_xcwi/gbVDiounR.png
Андрій Дзюба

Музику до пісні написав композитор Геннадій Туксішвілі. Також саме він об'єднав майже 40 місцевих артистів для виконання пісні.

«У моїй доробці вже дві патріотичні пісні, підтримуючих дух народу, а вже прийшов час зробити третю. При створенні виникла ідея об'єднати полтавських співаків в одну когорту і дати потужний поштовх до перемоги», — розповів композитор.
poltavska-khvilia_xcwi/WwtOiTunR.png
Геннадій Туксішвілі

Навколо цього проєкту об’єднались майже всі полтавські митці, зокрема й гурт «Краяни».

«Артисти спочатку дивляться на текст. Якщо все співпадає, то, мабуть, тоді пісня виходить класна, хітова. У цій пісні зібралося поєднання і текстової форми. Спершу віршової, потім пісенної. А потім і музичного оформлення», — сказав учасник гурту Сергій Старченко.
poltavska-khvilia_xcwi/bfrFiTXnR.png
Гурт «Краяни»

Над піснею працювали не лише співаки, але й заслужені артисти драматичного театру.

«У цій пісні закладено нібито отой проміжок часу, який зараз наша країна проживає. У ній закладена потужна енергія того спротиву, єдності і ми за ці 10 хвилин цю пісню декілька разів проживаємо, вона нам дуже близька, кожен рядок», — прокоментував актор Полтавського театру імені Гоголя Богдан Чернявський.
poltavska-khvilia_xcwi/oa5tiTu7g.png
Богдан та Ольга Чернявські

Презентацію пісні розпочали з перфомансу акторів театру Богдана та Ольга Чернявських. Після презентації пісні «Все що є Україна» артисти заспівали й кілька власних пісень. Вхід на імпровізований концерт був безплатний, але при ході полтавці могли залишити благодійний внесок. Усі зібрані кошти митці передадуть ЗСУ.

poltavska-khvilia_xcwi/kLpomTu7R.png
poltavska-khvilia_xcwi/kijomou7g.png
poltavska-khvilia_xcwi/Bk9JmTu7g.png
poltavska-khvilia_xcwi/Ym1amTu7R.png
poltavska-khvilia_xcwi/Hk6amoXnR.png
poltavska-khvilia_xcwi/p-ffiTu7R.png

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар