Посадовець «Укрнафти» вимагав хабар за користування землею на Полтавщині

Правоохоронці затримали директора одного із департаментів ПАТ «Укрнафта», який вимагав гроші за користування земельними ділянками в Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/xJtUxloIg.jpeg
Фото: Офіс Генпрокурора

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За даними слідчих, підозрюваний, обіймаючи посаду очільника управління «Укрнафта», у 2018 році запропонував своїй знайомій за її власні кошти користуватись та обробляти землю, яка перебуває у володінні та розпорядженні управління «Полтаванафтогаз».

Чоловік запропонував жінці сплачувати йому особисто 80 тис. грн в якості платежу за користування ділянкою. У 2022 році через проблеми зі збором врожаю жінка не надіслала підозрюваному кошти, після чого той почав їй погрожувати.

poltavska-khvilia_xcwi/e0D6blTIR.jpeg
Фото: Офіс Генпрокурора

Користуючись землею, жінка кілька разів просила посадовця укласти із нею офіційний договір на користування землею, втім, той відмовлявся, аргументуючи це тим, що «ніяких проблем не буде».

У грудні 2023 року жінка знову попросила посадовця укласти договір. Той повідомив, що спочатку вона має заплатити йому 160 тис. грн за користування землею у 2022 та 2023 роках, а вже потім він їй допоможе. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, що підозрюваного військового, який взяв хабар за переведення до підрозділу ППО, суд відправив під цілодобовий домашній арешт на 60 діб.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар