Працівника Департаменту та ексдиректора підприємства судитимуть за невиконані ремонтні роботи в аеропорті «Полтава»

Працівник Департаменту не перевірив проведені роботи та прийняв їх, тому підрядник незаконно отримав майже 340 тис. грн із державного бюджету.

Про це повідомляє 23 лютого прокуратура Полтавської області.

Полтавська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо ексдиректора підприємства та головного спеціаліста Департаменту Полтавської ОДА. Працівнику Департаменту інкримінують ч. 2 ст. 367 ККУ (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам). Колишнього директора підрядної організації обвинувачують у 4 кримінальних справах, зокрема у відмиванні майна та ухилені від сплати податків.

Слідчі СБУ Полтавщини встановили, що ексдиректор підприємства не виконав усі ремонтні роботи в приміщенні аеропорті «Полтава», але вніс до акту приймання виконаних робіт. Після чого, головний спеціаліст Департаменту не перевіривши обсяги робіт прийняв їх. Тож підприємство отримало майже 340 тис. грн із держбюджету.

Також колишній керівник підприємства не вказав у документах результати господарської діяльності, тому до державного бюджету не надійшло понад 7 млн грн. Згодом, за отримані кошти, ексдиректор придбав для підприємства автомобіль Porsche Cayenne Turbo, який подарував матері.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар