Президент має розглянути петицію про впровадження обов'язкового статевого виховання в українських школах

Петиція про впровадження статевого виховання для українських школярів набрала необхідні 25 тисяч голосів. Тепер її повинен розглянути Володимир Зеленський.

poltavska-khvilia_xcwi/volv1v-Vg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з сайту електронних петицій. Станом на 11 березня вернення підписали понад 25 тисяч осіб.

poltavska-khvilia_xcwi/mtpRxvaVg.png
Скриншот з офіційного сайту

Створення петиції ініціювали громадський альянс «Політична дія жінок» та експертний ресурс «Гендер в деталях». Автори звернення закликають сприяти розробці програми статевого виховання і в найкоротший термін впровадити у систему освіти України.

«Учні і учениці повинні знати про фізіологічні та психологічні зміни, пов’язані зі статевим дозріванням, про методи контрацепції, незаплановану вагітність, особисту безпеку, знати законодавство і розуміти базові принципи культури згоди. Статеве виховання дітей і молоді значно знижує ризики насильства, рівень злочинності, кількість підліткових вагітностей, а також підвищує вік першого статевого акту. Закликаємо запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій освіті, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах освіти. Наша країна, яка нині є світовим прикладом боротьби за людські цінності, за людську гідність, має також стати суспільством згоди, взаємоповаги і безпеки», – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, Президент має розглянути петицію про забезпечення захисниць необхідними засобами гігієни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар