Прилетіли-полетіли: у полтавському аеропорту нардепів не випустили з літака

Літак приземлився несанкціоновано. Висадку пасажирів заблокували.

До аеропорту «Полтава» надійшло повідомлення про те, що з Києва вилітає борт акціонерного товариства «Роза вітрів», який планує здійснити посадку.

Від 30 серпня до нас надійшов запит про прийняття на аеродром борту з п'ятнадцятьма пасажирами. Враховуючи те, що зараз аеропорт знаходиться в стані реконструкції і у нас немає ліцензії, спеціального дозволу на приймання бортів з пасажирами, ми відмовили у посадці. Прийняти на часі можемо лише пустий борт, без пасажирів, — говорить голова ОДА Олег Синєгубов.

Але як виявилось далі, літак все-таки здійснив посадку разом з пасажирами на борту. Але на рульожну полосу його не пустили за відсутністю спеціальної ліцензії.

Як зазначає Колісник Юрій Андрійович, перший заступник генерального директора КП «Аеропорт Полтава», перевізник «Роза вітрів» не мав право здійснювати посадку літака з пасажирами на борту:

30 серпня нам надали заявку від перевізника «Роза вітрів» на посадку літака з п'ятнадцятьма пасажирами на борту. Оскільки у нас наразі сертифікатів немає — ми відмовили у запиті. Прийняти можемо борт лише без пасажирів на борту. Наступного дня компанія повторно подала запит на посадку літака вже без пасажирів. Сьогодні зранку, коли біля аеропорту побачили автобус, який мав забрати пасажирів літака, ми почали роз'ясняти ситуацію. І виявилося, що літак все-таки з пасажирами. На що ми відразу відреагували та викликали наряди поліції і заблокували полосу. Керівництво авіакомпанії «Роза вітрів» наперекір забороні направило літак з пасажирами і здійснило посадку.

За непідтвердженою інформацією на борту літака знаходилось п'ятнадцять пасажирів. Серед яких дев'ять Нардепів.

Після приземлення пасажири літака почали перемовини з працівниками аеропорту про можливу висадку їх з літака. Робітники аеропорту повторно роз'яснили фізичну і юридичну неможливість здійснити висадку в Полтаві.

Пасажири літака робили акцент на тому, що акціонерне товариство «Роза вітрів» запевнило їх — можливість здійснити посадку в полтавському аеропорту є.

Після роз'яснення всіх обставин ми прийняли рішення про те, що висадка пасажирів в аеропорту Полтава здійснюватися не буде і борт полетить до іншого аеропорту, який зможе його прийняти, — зазначив Олег Синєгубов.

Літак разом з пасажирами відправився у сусідній аеропорт міста Харкова.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар