"Пристібайся - не вагайся": поліцейські Полтавщини навчають водіїв пристібатися - ВІДЕО

Із 17 березня 2021 року вступив у дію закон щодо посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Зокрема, збільшили штраф за невикористання ременів безпеки - штраф замість 51 гривні – 510 гривень.

Поліцейські Полтавщини вирішили нагадати про необхідність пристібатися за кермом, повідомили у відділі комунікації ГУНП у Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/r56iBfQGg.jpeg
Фото: ГУНП у Полтавській області
poltavska-khvilia_xcwi/R2emffQMR.jpeg
Фото: ГУНП у Полтавській області
"У період із 1-го січня по 28 лютого в області зареєстровано 713 дорожньо-транспортних пригод. Із них - 126 ДТП із потерпілими, в яких 150 осіб травмовано та 10 – загинуло.  Також за минулий рік правоохоронці Полтавщини склали понад 7200 протоколів за порушення водіями та пасажирами правил користування  пасками безпеки. Поліція Полтавщини звертається до водіїв та пасажирів завжди користуватися пасками безпеки. Важливо, щоб в автомобілі був потрійний комплекс захисту: паски безпеки, подушка безпеки та підголовники. Для дитини пасками безпеки служить автокрісло. Ці чинники можуть врятувати життя громадян, тож їх не можна ігнорувати", - йдеться у повідомленні.

poltavska-khvilia_xcwi/QFemfBQGg.jpeg
Фото: ГУНП у Полтавській області
Фото: ГУНП у Полтавській області
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар