Пробне ЗНО-2021: як дістатися до пунктів тестування

10 квітня в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

На Полтавщині тестування проведуть у Полтаві, Гадячі, Карлівці, Кобеляках, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Пирятині. На сайті Харківського центру оцінювання якості освіти оприлюднили пункти тестування та поради, як абітурієтам дістатись пунктів.

МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО відповідально поставитися до рекоментацій медиків, дотримуватися правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

З огляду на те, що епідеміологічна ситуація є швидкозмінною, учасників прохають напередодні оцінювання обов’язково зайти у свої кабінети на сайтах відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення пробного ЗНО.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар