Проти тромбозів та інфарктів — на Полтавщині придбали сучасний апарат для лікування кровообігу

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) закупило для Лубенської лікарні інтенсивного лікування, що на Полтавщині, сучасний ангіограф для відділення інтервенційної кардіології.

Про це повідомили на сайті МОЗ.

Ангіограф дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначає місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси й хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

Крім того, новітнє обладнання дозволяє оперативно та точно діагностувати захворювання серцево-судинної системи людини. Це допоможе кардіологам та нейрохірургам максимально оперативно надавати медичну допомогу у випадку інсульту чи інфаркту міокарда.

«Раніше у лікарні, яка цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, не було відділення судинної хірургії. Тепер завдяки новітньому обладнанню тут з’явиться спеціалізоване відділення, де лікарі зможуть проводити діагностику та лікування пацієнтів із судинними захворюваннями. Зокрема, артеріальними захворюваннями, атеросклерозом та його ускладненнями, захворюваннями вен», — йдеться у повідомленні.

Команда медиків Лубенської лікарні інтенсивного лікування вже пройшла відповідне навчання та готова працювати у новому відділенні інтервенційної кардіології. Наразі монтаж обладнання вже проведено та подані документи на ліцензування.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар