Ректора полтавського університету хочуть позбавити наукового ступеня

НАЗЯВО підтвердило академічний плагіат у дисертації Володимира Онищенка. Тепер агентство звернеться до Міністерства освіти і науки України, аби позбавити його наукового ступеня.

poltavska-khvilia_xcwi/Yh5BuwxSg.webp
Володимир Онищенко

Про це стало відомо з протоколу засідання НАЗЯВО від 2 квітня 2024 року.

У протоколі йдеться про те, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти встановило факти академічного плагіату в дисертації ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Агентство прийняло рішення звернутися до Міністерства освіти і науки України щодо позбавлення Онищенка наукового ступеня доктора економічних наук.

«Чверть століття тому не було ні доступу до Інтернету, ні таких можливостей для того, щоб так легко щось запозичити. І що важливо – діяли зовсім інші вимоги до оформлення робіт ніж зараз. Не потрібно було додавати посилання на джерело до кожного абзацу, якщо у початковому є згадування. А у моїй дисертації є належні посилання за вимогами того часу», — так раніше коментував Онищенко цю ситуацію «Полтавській хвилі».

Пригадаємо, що наявність плагіату в роботі Володимира Онищенка підтвердив і Комітет з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар