Рятувальники проводять для дітей пізнавальні інформаційно-профілактичні заходи

Для того, щоб літній відпочинок для дітлахів запам’ятався лише приємними моментами, рятувальники впродовж шкільних канікул відвідують дитячі табори Полтавської області, проводять екскурсії пожежними частинами та нагадують правила безпеки життєдіяльності.

Так, 17 червня фахівці ДСНС провели пізнавальний захід для дітей, що відпочивають у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу  «Нові Санжари», Медичного центру  «Нові Санжари» Національної гвардії України, з пришкільних таборів полтавських шкіл №22 та №25. А днями раніше рятувальники провели екскурсію для дітей з садочків дошкільних закладів «Дзвіночок», що в смт. Козельщина та «Пролісок», що в с. Хорішки.

Під час пізнавальних заходів дітям було роз’яснено правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі. Рятувальники нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, наголосили про заборону купання у необладнаних для цього місцях, розповіли правила використання побутових електроприладів.

Наостанок заходів, рятувальники вручали тематичні листівки, щоб діти пам’ятали про правила безпеки життєдіяльності та уразі виникнення надзвичайної події не розгубилися.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар