Росіяни можуть почати обстрілювати свої ж села для провокацій і «красивої картинки» — РНБО

У пресцентрі Ради нацбезпеки й оборони повідомили про ймовірну підготовку російськими військовими провокацій щодо дискредитації України. В повідомленні йдеться про можливі обстріли мирних російських поселень, з метою звинуватити Україну.

Це, за задумом кремлівської верхівки, буде використано як підставу для оголошення в росії загальної мобілізації. Провокації в російських містах супроводжуватимуться численними жертвами серед мирного населення з метою створення «красивої картинки».

"В умовах фактичної поразки військового вторгнення в Україну російська влада готується до реалізації ймовірного сценарію, який передбачає обстріли житлових кварталів міст поблизу українського кордону та подальше звинувачення в цьому українських військових", — написано в повідомленні на офіційному твіттері РНБО.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар