«Російські війська загрузли без жодних шансів»: Гіркін висловився про вторгнення росії в Україну (відео)

Колишній полковник ФСБ і ексміністр оборони «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) обурюється тим, що росія втрачає час і можливості у війні з Україною.

poltavska-khvilia_xcwi/pQxnHYynR.png

Свою думку Ігор Гіркін висловив 30 березня на телеканалі «Радар».

«Що ми маємо на сьогодні: ситуацію, у якій російські війська загрузли на три тисячі кілометровому фронті без жодних шансів, не отримавши достатньо сильні резерви, які немає де взяти, здійснити новий стратегічний наступ.
По суті останні два тижні, навіть більше, бойові дії відбувалися навколо Донбасу і ще на деяких напрямках. Зараз вони скрізь затихли, крім того ж Донбасу, та й там, декілька останніх днів суттєвих просувань російських військ та військ ДНР немає», — сказав Гіркін.

У цій ситуації, на думку Гіркіна, існують два варіанти розвитку подій. Згідно з першим, потрібно вести тотальну війну, яка буде супроводжуватися додатковою мобілізацією та стягненням резервів. Або ж намагатися повернутися до Мінських домовленостей, при цьому «виторгувати» для себе ще якісь частини України.

Також Гіркін наголошує, що російські війська не здатні захопити Київ, Харків та Миколаїв, натомість вже місяць штурмують Маріуполь.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар