СБУ Полтавщини повідомила про підозру «волонтерці», яка збирає допомогу росіянам

СБУ повідомила про підозру «волонтерці» з Криму, яка закуповує для росіян дрони, позашляховики та спорядження. Служба безпеки зібрала доказову базу на колаборантку, яка переховується у тимчасово захопленому Криму та фінансує окупаційні угруповання росіян.

poltavska-khvilia_xcwi/1Ttp56oIR.jpeg
Фото: СБУ

Про це повідомили в СБУ Полтавщини.

За даними слідчих, у Криму жінка очолює так званий «благодійний фонд», який займається закупівлею безпілотників, автівок та спорядження для росіян. За оперативними даними, з кінця лютого 2022 року, колаборантка зібрала понад 100 тис. доларів на потреби окупантів, які воюють проти ЗСУ на Херсонському та Запорізькому напрямках.

Слідчі встановили, що підозрюваною є жителька Полтавщини, яка разом зі своїм чоловіком переїхала до Криму в 2014 році. За так звані «волонтерські» гроші вона закуповувала різні дрони та генератори для росіян.

poltavska-khvilia_xcwi/SK9ZpeoIR.jpeg
Фото: СБУ

Згодом вони разом з двома спільницями організувала на півострові так званий «благодійний фонд військової допомоги» окупантам.

На підставі зібраних доказів, слідчі СБУ заочно повідомили очільниці «фонду», її чоловіку і двом спільницям про підозру в колабораційній діяльності, пособництві державі-агресору та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар