СБУ викрила хакерів, які масово надсилали повідомлення про «замінування»

Правоохоронці викрили двох регіональних керівників групи анонімних мінерів «FR Destructor».

poltavska-khvilia_xcwi/nzfuJjiVR.jpeg

Про це 18 серпня повідомляє СБУ.

Протягом двох останніх років група хакерів надсилала численні неправдиві повідомлення про мінування у різних регіонах України. Зловмисники активізувалися напередодні широкомасштабного вторгнення рф. Хакери відновили свою діяльність протягом останніх місяців.

СБУ викрили їх за місцем проживання після чергового анонімного повідомлення про замінування на західній Україні. Фігуранти жили у Києві та в Рівненській області.

Під час розслідування встановили, що аноніми причетні до розповсюдження масових неправдивих повідомлень про мінування об’єктів авіаційного, автомобільного, залізничного транспорту, навчальних закладів, торгово-розважальних центрів у містах-мільйонниках та інших обласних центрах.

poltavska-khvilia_xcwi/EL2E1Cm4R.jpeg

Оплату за послуги зловмисники отримували від координатора з рф на картки українських банків за допомогою віртуальних обмінних пунктів. Під час обшуків у них вилучили мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Кіберфахівці СБУ заблокували всі приховані акаунти анонімних мінерів.

Двом членам угрупування повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 259 ККУ.

Нагадаємо, що у Кременчуці повідомили про замінування вокзалу.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар