Сезон профілактичних вимкнень гарячої води близько – вихід є

Скоро літо. Спека. Приходиш після робочого дня додому, хочеш помити голову, щоб освіжитись, а гарячої води немає, бо на районі профілактика. Знайома історія? Авжеж, одразу псується настрій, біжиш на кухню гріти воду в каструлі, а в голові знову з’являється думка: Чому я й досі не придбав бойлера?

poltavska-khvilia_xcwi/-kbVus-Vg.png

А й справді, маєте відповідь на це питання? Нині воно дуже актуальне, адже з настанням літа попит на підігрівачі води зазвичай зростає в кілька разів, що в свою чергу впливає на доступність товару та його вартість. Тож цілком логічно, що треба готувати ̶с̶а̶н̶и̶ ̶в̶л̶і̶т̶к̶у̶ бойлер навесні.

Адже бойлер в квартирі — це і незалежність від планових відключень гарячої води і заощадження коштів, які йдуть на оплату комунальних щомісяця.

Однак, перед покупкою важливо також розуміти, з якою метою ви будете його використовувати, де встановити та якої величини пристрій взагалі потрібен. Переглянути різні модифікації можна в магазинах техніки чи на їхніх сайтах. Як, наприклад на цьому сайті — https://comfy.ua/water-heater/brand__ariston/, де можна ознайомитись із різними пропозиціями на будь-який смак.

Розберемося разом.

Найголовніше – об’єм

Якщо ви єдиний мешканець квартири, то вистачить 30-50 літрів, аби спокійно покупатися та помити після себе посуд. Якщо ж у вас велика родина, ще й з маленькою дитиною – краще обирати великий водонагрівач, об’ємом до 120 літрів (це аби всі покупалися та кілька разів помили посуд).

Отож, перед покупкою визначтеся для чого вам потрібен бойлер:

для кухні вистачить 5-15 літрів;

для однієї людини – 30-50;

для двох мешканців – 50-80 літрів;

для родини з дітьми краще обирати об’єм 80-150.

Роздумуючи над вибором об’єму подумайте, чи є у вас місце на розміщення великого водонагрівача. Тому при покупці зверніть увагу на форму. Круглі займають більше простору на відміну від квадратних.

poltavska-khvilia_xcwi/zZx4XyaVg.png

Нагрівач

Важливим нюансом при виборі також є нагрівач, який називається ТЕН. Він буває сухий та відкритий.

Відкритий нагадує кип’ятильник, на ньому часто буває накип, що перешкоджає ефективній роботі та збільшує використання електроенергії. Однак він дешевший.

Сухий ТЕН знаходиться в колбі з нержавіючої сталі. Терміни роботи бойлера з таким типом нагрівання значно більші.

До того ж бойлер допомагає заощаджувати кошти. Давно відомий факт, що в Україні можна платити за електроенергію за нічним тарифом – вдвічі дешевше. Тому це чудова нагода нагріти повний бак за менші гроші.

Єдина проблема – час нагріву. Складно заперечити, що нагрівання об'ємного водонагрівача забирає більше хвилин.

Поспішати з покупкою, особливо якщо вагаєтеся – не варто. Ви можете відвідати магазини побутової техніки, почитати відгуки на сайтах, проконсультуватися з продавцем та запитати у знайомих, чи полегшив бойлер їхнє життя.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар