Ще шестеро захисників з Полтавщини загинули на війні з окупантами

Олексій Борсук, Денис Гадяцький, Олег Півень, Тарас Ляшенко, Едуард Албін, Костянтин Трошков загинули в боротьбі за свободу та територіальну цілісність України.

Олексій Борсук та Денис Гадяцький

24 березня 2023 року в Кременчуці попрощалися з двома захисниками України – 41-річним Олексієм Борсуком та 38-річним Денисом Гадяцьким. Вони служили в одній військовій частині А-3036 і захищали нашу державу від російської військової агресії з березня 2022 року.

Загинули воїни 17 березня 2023 року на Луганщині в районі населеного пункту Кремінна під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.

Олексій Борсук був солдатом, помічником гранатометника 2 відділення оперативного призначення 2 взводу оперативного призначення 3 роти оперативного призначення на (бронетранспортерах) 1 батальйону оперативного призначення. У військового залишилися батьки, син та цивільна дружина.

poltavska-khvilia_xcwi/_y9QhtB4R.jpeg

Денис Гадяцький був старшим солдатом, помічником гранатометника 3 відділення оперативного призначення 3 взводу оперативного призначення 3 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1 батальйону оперативного призначення. У нього залишилися мати та донька.

poltavska-khvilia_xcwi/Appl2pBVg.jpeg

Олег Півень

Під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Бахмут Донецької області 21 березня загинув захисник України, старший солдат Олег Півень із Гадяцької громади.

poltavska-khvilia_xcwi/vYUq2tBVg.jpeg
«Маємо сумну звістку про загибель українського воїна — жителя Гадяцької громади, військовослужбовця — старшого солдата Пiвня Олега Iвановича, 1992 року народження. Щиро співчуваю рідним з приводу загибелі Пiвня Олега Iвановича. Біль втрати ніколи не полишить наші серця. Наш герой вчинив як справжній чоловік та патріот України. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають! Вічна пам’ять та шана героєві!», — йдеться у повідомленні.

Тарас Ляшенко

У ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, під час ворожого мінометного обстрілу, 18 березня 2023 року під Бахмутом, загинув Тарас Ляшенко.

poltavska-khvilia_xcwi/5TJiTpBVg.jpeg
«Родина Тараса, наша громада та українська армія втратила справжнього Героя, який віддав своє життя за захист нашої держави та її майбутнього. Машівська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким, всім тим, хто його знав і поважав. Його подвиг назавжди в нашій пам’яті», — йдеться у повідомленні.

Едуард Албін

17 березня 2023 року, боронячи рідну землю, загинув мешканець села Запсілля – молодший сержант Албіна Едуард Георгійович, в результаті бойових дій під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кремінна Луганської області.

poltavska-khvilia_xcwi/kZXHopB4R.jpeg

Едуард народився у 1981 році на Миколаївщині. В рідному селі закінчив дев'ять класів загальноосвітньої школи. Едуард ріс в дуже дружній родині, де вчили порядності, взаємовиручці, відповідальності та любові, адже крім нього в сім’ї іще восьмеро дітей.

У 2012 році Едуард Георгійович переїхав до с. Запсілля. У 2015 році пішов на службу і брав участь в антитерористичній операції на Сході України – на Карачун-горі — поблизу міста Слов'янськ. Влітку 2022 року пішов боронити рідну землю, не сказавши про це рідні, аби за нього не хвилювалися.

Костянтин Трошков

4 березня 2023 року під час виконання бойового завдання розвідник загону спеціального призначення солдат Збройних сил України Костянтин Трошков (Хасанов) героїчно загинув біля населеного пункту Богданівка Донецької області.

22 березня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь загиблого воїна — солдата Збройних сил України Костянтина Олександровича Трошкова (Хасанова).

Народився Костянтин 8 лютого 1983 року в місті Комсомольську. Після закінчення 8 класів загальноосвітньої школи №3 вступив до Комсомольського професійно-технічного училища №15, де здобув професію «Електрогазозварювальник». У 2001-2002 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після служби отримав другу професію «Водій великовантажних автомобілів». У 2005-2012 роках працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Потім на підприємствах міста, за кордоном. 9 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар