Що потрібно знати про обмін валюти в ZEN.COM

Українцям з липня 2023 стали доступні послуги ZEN.COM – фінтех-проєкту європейського походження. Клієнти мають доступ до ведення фінансових операцій максимально вигідними способами. Розраховуйтесь за послуги та товари, обмінюйте валюту та робіть грошові перекази з максимальним комфортом. Для цього достатньо встановити на смартфон мобільний додаток ZEN.COM.

Особливості курсу обміну валют ZEN.COM

Реєстрація у додатку ZEN.COM відкриває доступ до мультивалютного рахунку, за допомогою якого можна вести фінансові операції у кількості 29+ валют. Процедура легка, проста та не потребує відкривання окремих рахунків для кожної валюти. Застосунок передбачає один рахунок для фунтів стерлінгів, євро, доларів США, польських злотих та інших 25 валют.

Додаток ZEN.COM дає змогу у два кліки робити конвертацію фінансів у будь-якій потрібну валюту. А найкраще це те, що комісія буде нижчою, ніж у фінансових установах чи у звичайних банках. Завдяки цьому шопінг закордоном як в онлайн, так і в офлайн режимі буде максимально вигідним, оскільки конвертація не передбачає прихованих комісій.

Чому варто обмінювати валюту у ZEN.COM

Використання ZEN передбачає наступні переваги:

  • приховані комісії відсутні;
  • найменший курс;
  • неможливість заплутатись у рахунках – мультивалютний рахунок є основою для всіх операцій.

Можна самостійно вирішити, яку світову валюту з 29+ використовувати для здійснення переказу. В тому випадку, коли потрібно скористатись валютою, що не представлена у ZEN.COM, конвертація буде здійснена у євро відповідно до курсу на міжбанку.

Також суттєвою перевагою використання ZEN.COM є висока швидкість проведення фінансових операцій. Зарахування коштів чи обмін валют відбуваються надзвичайно швидко. Фізичною карткою ZEN MasterCard можна одразу розрахуватись або зняти готівку у банкомати.

Особливості використання обміном валют у застосунку ZEN.COM

Реєструючись у застосунку ZEN.COM, необхідно обрати тарифний план, за яким буде обслуговуватись рахунок. Доступні такі варіанти:

  1. Free;
  2. Gold;
  3. Platinum.

Тарифні плани мають градацію за вартістю обслуговування рахунку і комісію за операцій за обміном валюти. Щоб вибрати найкращий тарифний план для особистих потреб, необхідно орієнтуватись на наступні критерії:

  • оптимальна кількість карток - як фізичних, так і віртуальних;
  • кількість грошей, які будуть зніматись в банкоматах у готівці;
  • різновиди переказів, що будуть використовуватись найбільш часто.

Доступне безкоштовне тестування пакетів обслуговування Gold і Platinum, яке можна здійснювати протягом 7 днів.

Детальний алгоритм дій для здійснення обміну валюти за максимально низьким можливим курсом на ринку можна буде отримати після встановлення застосунку ZEN.COM на телефон. Для додаткових подробиць відвідайте на сайті zen.com.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар