Шестеро військових з Полтавщини повернулися з російського полону

Україна повернула з російського полону 215 захисників, серед яких шість мешканців Полтавщини.

poltavska-khvilia_xcwi/U8MKVY7Vg.jpeg

Серед визволених:

  • Офіцер бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського старший лейтенант Стратічук Сергій Миколайович, який боронив «Азовсталь». Військовий родом із Решетилівки. До полону потрапив 12 квітня під час бойових дій в Маріуполі.
  • Олексій Стребков — також воїн «Азовсталі».
  • Майор Сергій Волинський — боронив Маріуполь виконуючи обов'язки командира бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. До полону потрапив 17 травня в результаті виходу з «Азовсталі».
  • Павлюк Сергій Леонідович — військовослужбовець бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, мешканець села Копили Полтавського району. 17 травня в ході евакуації з «Азовсталі» потрапив до полону.
  • Майор Трубічин Богдан Ігорович — уродженець Кременчука. Потрапив до полону 12 березня в районі населеного пункту Ольгинка Донецької області. Україну захищав у складі бригади імені гетьмана Івана Мазепи на посаді заступника командира батальйону.
  • Сергій Кравченко — гадяччанин. Захищав Батьківщину у лавах Національної гвардії України. Потрапив у полон разом з рештою захисників «Азосталі» — оборонці були вимушені евакуюватись шляхом здачі у полон.

Раніше ми писали про те, що на Полтавщині заборонили проведення масових заходів.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар