«Ситуація з паливом у Полтаві нормалізується» — Лунін

Ситуація з пальним у Полтаві стає кращою, ніж була два тижні тому.

poltavska-khvilia_xcwi/e_uynyrng.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомив Дмитро Лунін 3 червня під час онлайн-брифінгу з журналістами. Начальник Полтавської ОВА зауважив, що підприємства Полтавщини, в основному, паливом забезпечені. Однак, є проблеми по роздрібним мережам збуту:

«Що стосується палива — є проблеми по роздрібним мережам. Що стосується гуртових поставок — там все нормально. Загалом на сьогодні для підприємств проблем із паливом немає».

За словами Луніна, ситуація нормалізується і постачальники налагоджують нові ланцюги постачання на Полтавщину:

«Хочу сказати, що такої критичної ситуації з паливом, яка була, наприклад, два тижні тому, вже немає. Так, черги є. Паливо то є, то немає на АЗС, але загалом ситуація нормалізується. І кількість палива в країну завозиться більше, ніж було до цього. Я зустрічався з нашими оптовими продавцями палива. Вони говорять, що ситуація покращується, але дефіцит є по дизелю та бензину. Деякі АЗС Полтави завозять паливо з Польщі, країн Прибалтики, Німеччини. Вони відпрацьовують нові ланцюги постачання. Раніше паливо в основному завозилося залізницею. Зараз підприємці в тому числі налагоджують ланцюги постачання автотранспортом. Ситуація більш-менш нормалізується».

Раніше ми писали, що у Полтаві судитимуть колишню високопосадовицю із Сумської ОВА, яка привласнила собі гуманітарну допомогу.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар