Ситуація зі склінням палацу культури «Кредмаш» критична — батьки гуртківців скаржаться, що з них збирають гроші

Ситуація зі склінням кременчуцького палацу культури «Кредмаш» критична. Нагадаємо, що палац знаходиться поруч із ТЦ «Амстор», куди 27 червня влучила російська ракета.

poltavska-khvilia_xcwi/0R9PEue7g.jpeg

Нині керівники гуртків оголосили збір коштів на скло, але ця процедура необов'язкова, повідомила директорка палацу культури Тетяна Кухтик Кременчуцькій газеті.

«Зараз такий час, що спільно можна зробити багато. Наш завод, який більш суттєво постраждав від ворожої ракети, має провести ремонт. Ми розуміємо, що спочатку ремонт заводу, а потім у нас. Але чекати складно. Погода ж також може завдати неприємностей...», — каже директорка.

За її словами, працівники вже закрили деякі вибиті вікна плівкою. Проте цього недостатньо, і необхідно зібрати кошти на повне скління. Нині директорка палацу культури звернулася за допомогою до місцевої влади і зараз чекає на відповідь.

Тим часом, до редакції «Кременчуцького Телеграфа» звернулася кременчучка, яка водить свою дитину у шоу-гурт «Молодість», заняття якого проходять у палаці культури «Кредмаш».

За її словами, у батьків гуртківців збирають кошти на скління вибитих вікон — по 1000 гривень за вікно.

Як зауважив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, у такому випадку керівництво палацу культури мало б одразу звертатися до міської влади, яка надає допомогу тим, хто постраждав під час вибуху, а не брати гроші з батьків.

Нагадаємо, одна з ракет, які вдарили по Кременчуку, зруйнувала цех «Кредмашу».

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар