Службовців виправної колонії на Полтавщині підозрюють у катуванні в'язнів

Державне бюро розслідувань викрило масштабну систему катування в’язнів в українських колоніях.

poltavska-khvilia_xcwi/S9rxtGySR.jpeg
Фото: ДБР

Про це повідомили в ДБР.

Правоохоронці повідомили про підозри чотирьом службовцям Державної установи «Божковська виправна колонія (№16)». У ході розслідування працівники ДБР викрили численні факти знущань та побиття осіб, які відбували покарання у колоніях.

Слідчі встановили, що жертвами злочинців були майже всі, хто потрапляв до колонії. Новоприбулим погрожували поселенням серед «відторгнутих загалом» в’язнів та били до тих пір, поки не ламали волю й примушували беззаперечно виконувати будь-які вказівки.

Також слідчі встановили, що з моменту прибуття до колонії кожен із засуджених проходив жорстку процедуру приймання, під час якої новоприбулих засуджених змушували прибирати підлогу, знімаючи вказаний процес на відеокамеру. У разі відмови до нього застосовувалися тортури: били руками, ногами, гумовими кийками, палицями у різні частини тіла, викручували руки тощо. Також правоохоронці зафіксували факт нанесення понад 200 ударів одному із засуджених.

Тепер службовцям Божковської виправної колонії загрожує до десяти років ув'язнення. Вирішують питання про обрання запобіжних заходів для підозрюваних.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • M
  MrsFox
  29 трав.
  Сотрудников колоний видимо где-то в одном месте с ТЦКшниками дрессируют. Такая же жестокость. Те тоже любители попытать, избить и так далее. Причем абсолютно ни в чем неповинных людей.
  Відповісти
 • 2
  256-094
  MrsFox
  30 трав.
  це точно. ця країна суцільна тюрьма. а тут тюрьма в тюрмі
  Відповісти