Смартфони Samsung з NFC — революція безконтактних технологій

З кожним днем наші життя стають все більш цифровими та зручними завдяки постійному розвитку технологій. Як засвідчує досвід мільйонів користувачів по всьому світу, технологія NFC (Near Field Communication) на сьогодні є однією з найзатребуваніших при виборі смартфона. Саме ця безконтактна технологія дає змогу користувачам миттєво знаходити гаджети один одного для обміну даними, сплачувати покупки в магазинах оплачувати проїзд у транспорті з безконтактною оплатою тощо. Компанія Samsung давно і успішно впроваджує цю технологію у своїх телефонах.

poltavska-khvilia_xcwi/SkDD8IfIg.jpeg

Безконтактна оплата

NFC — бездротовий протокол зв'язку, що дає змогу власникам смартфонів Samsung обмінюватись контактами, фотографіями та відео, взаємодіяти через додатки та здійснювати безконтактні платежі за терміналами. Все, що для цього потрібно — смартфон з функцією NFC https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_samsung_nfc.html

Маючи дистанцію меншу за 10 сантиметрів до іншого телефону чи терміналу оплати, користувач може користуватись всіма перевагами безконтактного звʼязку.

Спираючись на досвід користувачів смартфонів, саме ця технологія робить телефони Samsung, зокрема серії Galaxy S, Galaxy Note одними з найпопулярніших на ринку.

Немає потреби носити з собою багато готівки чи купу кредитних карток. За допомогою додатка Samsung Wallet та послуги Samsung Pay, кожен власник смартфону може легко сплатити рахунок у ресторані чи кафе, здійснювати покупки майже в усіх магазинах світу, просто торкнувшись до терміналу, що підтримує безконтактну оплату. Це рішення передусім про безпеку користувачів. Ваші гроші надійно захищені спеціальним шифруванням, і жоден злодій не зможе поцупити їх з вашого гаманця, сумочки чи кишені.

Обмін даними

У швидкому цифровому світі найцінніше, що ми маємо — час. Технологія NFC дає змогу оперативно обмінюватись даними. Наблизивши свій телефон до іншого смартфона, що підтримує протоколи бездротового звʼязку, ви можете миттєво обмінятись візитівками з усіма контактами, соцмережами, інформацією про себе. Або ж швидко передати іншому користувачеві спільні фото та відео зроблені під час роботи чи відпочинку, поділитись із колегами та партнерами документами чи презентаціями свого проекту.

Доступ до технологій та інформації

NFC дає змогу користувачам отримувати доступ до бездротових технологій та інформації. Просто піднесіть смартфон до спеціальної мітки в улюбленому музеї чи артгалереї й отримайте на своєму телефоні аудіогід експозицією чи прочитайте інформацію про картину чи експонат.

Більше немає потреби вводити паролі до Wi-Fi чи Bluetooth. Просто торкніться до спеціальної мітки з функцією NFC та одразу підключіться до бездротової мережі в офісі чи вдома.

Зробіть свій дім чи офіс доступним та технологічним. Футуристичний дизайн вже не є вигадкою з фантастичних фільмів та книжок. Встановіть NFC мітки та зручно керуйте зі смартфона світлом, розетками, чи налаштуйте дверні замки, які ваша команда зможе відкривати за допомогою смартфона.

Резюмуючи, можемо сказати, що смартфони Samsung з NFC — це короткий та швидкий шлях до полегшення звичайних побутових та технологічних процесів вашого життя, які роблять його більш динамічним та дозволяють заощадити час на виконання рутинних функцій.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар