Сьогодні військовослужбовці відразу двох родів військ Збройних Сил України відзначають свій професійний день

Відразу два військових професійних свята – День Інженерних військ України та День ракетних військ і артилерії України – відзначають українці сьогодні. Настільки різні, але в той же час і дещо схожі підрозділи.

poltavska-khvilia_xcwi/CyzOOtVSR.jpeg
Фото: Полтавський обласний ТЦК та СП

Піт артилерії береже кров піхоти, «боги війни», «старший брат», ландшафтні дизайнери великого калібру… Численні епітети та порівняння показують любов українських воїнів до артилеристів. Люблять їх і цивільні громадяни за епічний контент – важко уявити щось прекрасніше, ніж коли працює українська артилерія.

В той же час без інженерних військ не буває ні наступу ні оборони – вибухові і невибухові інженерні загородження допомагають нашим воїнам у обороні, облаштування укриттів і ходів сполучення на другій лінії оборони важко уявити без інженерної техніки, без понтонних переправ і проходів у мінних полях неможливий повноцінний наступ. Їх піт, очевидно, також береже кров піхоти.

Крім окремих ракетних, артилерійських та інженерних підрозділів в кожному з’єднанні української піхоти є підрозділи, які здійснюють артилерійську підтримку чи інженерне забезпечення.

poltavska-khvilia_xcwi/0Fi5Op4Ig.jpeg
Фото: Полтавський обласний ТЦК та СП

Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну, Збройним Силам України потрібні фахівці цих спеціальностей. Бажаєте знищувати окупантів дійсно великим калібром? Хочете допомогти піхоті в обороні чи в наступі? Звертайтеся до ТЦК та СП за місцем проживання!

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар