Співак з Полтави Олег Кензов розважав росіян у Німеччині

Автор російськомовного хіта «Обстановка по кайфу» Олег Кензов нещодавно виступив на «російському ярмарку» в німецькому місті Бад-Зальцуфлені. На початку повномасштабного вторгнення співак записав й випустив кілька пісень українською мовою. Але, отримавши критику замість визнання, вирішив будувати кар'єру в росії.

poltavska-khvilia_xcwi/x964W0EIg.jpeg
Фото: сторінка Олега Кензова в Instagram

Олег Кензов у перші місяці повномасштабного вторгнення намагався відмити репутацію, займаючись волонтерством. Написав кілька українських пісень, одну з яких присвятив Валерію Залужному. Нині проживає за кордоном. Як і коли він виїхав з України — достеменно невідомо. На сторінках в соцмережах не приховує, що відпочиває в різних країнах, зокрема в Болгарії, де влаштував «українську вечірку» з російськими піснями та виконавцями.

Згідно з афішею, опублікованою в Instagram, 18-19 травня співак виступив на «російському ярмарку» у Бад-Зальцуфлені, де були присутні Міша Марвін, Серьога, Б'янка, Рома Жуков, гурт «Міраж» та інші російські виконавці. Організатори заходу пропонували насолодитися російською культурою.

Наразі Олег Кензов розвиває кар'єру в росії та випускає російськомовні пісні, але й досі позиціонує себе українським виконавцем.

Нагадаємо, раніше співачка із Полтавщини випустила пісню на підтримку російських загарбників.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар