Співробітники податкової у Полтаві допомагали бізнесам уникнути податків — ДБР

Працівники ДБР повідомили про підозру організованій злочинній групі з-поміж керівництва та співробітників Державної податкової служби України в Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/3HKuHa34g.jpeg

Посадовці, зловживаючи своїм службовим становищем, створили злочинну організацію та системно реалізовували багатоетапні корупційні схеми, завдяки яким місцева комерція уникала сплати податків.

В одному з епізодів, зловмисники ініціювали позапланову перевірку одного з полтавських підприємств. За її результатами службові особи податкової склали акт, до якого внесли занижену суму сплачених податків.

Надалі вони надіслали на адресу підприємства податкове повідомлення із заниженою сумою податку на додану вартість, та як наслідок – заниженою сумою штрафних санкцій за його несплату.

Завдяки таким махінаціям підприємство не сплатило до бюджету податків на майже 1,3 млн гривень.

ДБР зуміло якісно задокументувати кожен їхній крок. Вже після викриття злочинної організації, двох керівників податкової Полтавщини звільнили з займаних посад.

Семеро податківців, серед яких двоє колишніх керівників, підозрюють в одержанні неправомірної вигоди, використанні службового становища всупереч інтересам служби, пособництві у складанні неправдивих документів та внесенні неправдивих відомостей до документів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар