«Спорт проти олів'є»: у Миргороді влаштовують різдвяний забіг

Зустрічати свята активно та з користю для здоров'я закликають миргородців організатори традиційного Різдвяного забігу «Спорт проти олів'є», який відбудеться 7 січня.

poltavska-khvilia_xcwi/eG406y07g.jpeg
фото ілюстративне

Святкувати Різдво по-спортивному у місті уперше спробували сім років тому як альтернативу святковому застіллю. Про це йдеться на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Проведення такого заходу запропонував містянам прихильник бігу Костянтин Федоренко, ініціативу підтримав відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.  Цього року до організаторів долучиться «Гончаренко-центр», де і відбудеться фініш учасників забігу.

«Якщо біг — це не найсильніша ваша сторона, дистанцію можна здолати на вело, пройти скандинавською ходьбою чи просто прогулятися спокійним темпом», — розповіла  начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик.

У рамках заходу пройде одночасний старт різних спортивних активностей. Усіх охочих до активного дозвілля, запрошують 7 січня до центрального входу курорту «Миргород». Показова спортивна акція почнеться о 9.30. Усі прихильники здорового способу життя, успішно здолавши дистанцію, матимуть змогу зігрітися чаєм, поділитися враженнями та отримають призи від організаторів.

Нагадаємо, що Полтавці долучилися до Марафону у Нью-Йорку, який ніхто не хоче бігти

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар