Справа домогосподарок Мамая — ВАКС продовжив слідство до 30 квітня

Суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ продовжити строк досудового розслідування кримінальної справи кухарки й прибиральниці помешкання голови громади Олександра Мамая.

poltavska-khvilia_xcwi/bjpHYHA4g.webp

Про це відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Раніше ми писали, що слідчі спільно з прокуратурою та СБУ викрили службових осіб, які причетні до розтрати понад півмільйона бюджетних коштів. Тоді підозри вручили чотирьом працівникам Інституту розвитку міста (керівниці Тетяні Татаріній, бухгалтеру і двом робітникам).

poltavska-khvilia_xcwi/9TjpLNA4g.webp
Тетяна Татаріна

Кримінальну справу розслідують з грудня 2021 року. А в жовтні кримінальну справу передали до Національного антикорупційного бюро України.

Слідчі зібрали докази підробки документів, на підставі яких понад рік нараховували зарплату працівникам, які фактично не працювали в організації. На це з бюджету міста витратили понад 570 тисяч гривень.

Відомо, що до схеми причетний міський голова Олександр Мамай, адже це його хатні робітниці були оформлені в Інституті розвитку міста, хоча жодного разу там не з'явилися.

Сам міський голова прокоментував історію з прибиральницями так:

«Ви знаєте, повна туфта, повна нісенітниця. Я можу сказати, що слідство розбереться. І поставить крапку суд. Але якщо ви хочете запитати в мене особисто, то схожий я на того, хто буде це робити? Не схожий».

— Схожий.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар