Справу шахраїв із Кременчука, які «продавали» військовим автівки, передали до суду

Поліція Полтавщини скерувала до суду обвинувальний акт відносно п'ятьох мешканців Кременчука віком від 24 до 26 років, які на шахрайській схемі з продажу автомобілів ошукали щонайменше 14 покупців.

poltavska-khvilia_xcwi/wMFI_4qVg.jpeg

Серед постраждалих, зокрема, військові та волонтери, які хотіли придбати легкові автомобілі та пікапи для використання в зоні бойових дій.

Підозрювані представлялись менеджерами київського товариства та продавали нібито конфісковані автівки іноземного виробництва «за зниженими цінами». Занижену вартість пояснювали тим, що вона визначена рішенням суду. Оголошення зловмисники розміщували на одній із платформ.

З метою конспірації зловмисники «працювали» у Кременчуці та Києві в орендованих квартирах, які часто змінювали. Після отримання передоплати на банківські картки, вони зникали, змінюючи номери телефонів.

poltavska-khvilia_xcwi/nVqUw4q4g.jpeg

Упродовж березня-листопада 2022 року учасники групи спричинили потерпілим збитки на загальну суму понад 500 000 грн.

Під час обшуків за місцем реєстрації чоловіків у Кременчуці правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, автомобіль MERSEDES-BENZ та інші речові докази.

Під час обшуку орендованої квартири в Києві організатор групи викинув із балкона револьвер з патронами, які, за висновком експерта, є вогнепальною зброєю та боєприпасами, придатними для стрільби.

«Обвинувальний акт відносно організатора, трьох членів злочинної групи та одного співучасника їх злочинної діяльності скеровано до Автозаводського районного суду міста Кременчук. Лідеру організованої групи, окрім шахрайства, інкримінують придбання та зберігання без передбаченого законом дозволу вогнепальної зброї та боєприпасів, а також вчинення правочину з незаконно одержаними коштами», – зазначив Євген Рогачов.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар