Стало відомо, коли у Полтаві зможуть демонтувати Монумент Слави

Після рекомендацій Мінкульту, щодо демонтажу російських імперських пам'ятників у Полтаві, обласна влада не отримала офіційного документа.

poltavska-khvilia_xcwi/hOe6Qg7VR.png

Про це 14 вересня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

8 вересня експертна рада Мінкульту рекомендувала демонтувати імперські пам'ятники у Полтаві. Йдеться про Монумент Слави, пам'ятник на місці відпочинку Петра та пам'ятник коменданту фортеці Олексію Келіну.

14 вересня Дмитро Лунін розповів, що поки обласна влада не отримала офіційні документи. Оскільки ці пам'ятники мають статус національних, то для їхнього демонтажу потрібна облікова документація, обґрунтування, науково-проєктна документація та проєкт знесення.

«Це робиться за погодженням власника, а власником є Полтавська міська рада. Треба ще визначити, що буде на цих місцях. Якщо пам'ятник зносимо, то там не може бути просто клумба», — розповів начальник ОВА.

Нагадаємо, що на Полтавщині прибрали останній пам'ятник Лєніну.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 3 коментаря

Написати коментар
 • А
  Арсеній
  16 вер.
  Мамая головне знесіть. Мер в базі Миротворець, це вміти треба
  Відповісти
 • Т
  Тамара
  17 вер.
  Я ПОЛТАВЧАНКА,ЖИВУ більше 20 років в Італії.,де знаходиться до 80 процентів світової культурної спадщини.Тут зберігаються всі історичні реліквії ВСІХ древніх народів,завойовників,імператорів,царів,фараонів-греків,сараченів,лонгобардів,іспанців,французів-це історія,!,якою гордиться Європа,а насамперед Італія.Мільйони туристів їдуть з усього світу щоб торкнутися кам'яних стін Колізею де загинули тисячі невинних,а римляни насолоджувались видовищем смерті і крові,! Але це історія,!історію своєї країни треба знати а не руйнувати,! Вчиться поважати історію,бережіть історію Полтави,Люди схаменіться,! Ви так хотіли в Європу,а хочете робити те що робили після революції-глумилися з церков,зруйнували дворянські маєтки
  Відповісти
 • М
  Марина
  Тамара
  20 вер.
  Ну то приїздіть в Полтаву. Живіть тут і командуйте. Або тихенько торкайтеся колізею в своїй Італії
  Відповісти