СТАРТУВАЛО ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ»

Розпочалося онлайн-голосування за проєкти конкурсу мінігрантів ДТЕК «Громада своїми руками».

Як повідомляє видання «Шишаччина» стартувало голосування за проєкти «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ» у конкурсі мінігрантів від ДТЕК.

До 20 червня кожен може підтримати ініціативи та віддати свій голос за обраний проєкт. Переглянути заявки мешканців Шишацької громади та проголосувати за них можна за посиланням.

«Громада своїми руками» — це конкурс грантів від ДТЕК для благоустрою населених пунктів і розвитку співпраці між мешканцями, бізнесом й адміністраціями на місцях. На Полтавщині компанія ДТЕК Нафтогаз проводить його вдруге на територіях своєї присутності. Торік переможцями стали десять проєктів з Великосорочинської і Мачухівської громад. У 2021 році до них вперше приєдналася Шишацька ТГ.

По 20 червня триває голосування на сайті. По завершенню конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, яким буде надано фінансування. Сума одного гранту може досягати 80 тис. грн.

Цьогоріч особливий акцент у проєкті приділено аспекту створення безбар’єрного середовища, інклюзивності в широкому сенсі. Це передбачає розвиток доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення.

Проєкт «Громада своїми руками» об’єднує людей довкола ідеї покращення їхніх міст і сіл. 2021 року понад 8000 людей стали членами ініціативних груп, які розробили і подали заявки на участь у конкурсі.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар