Ставки на спорт — заробіток для кожного беттора

Досить багато бетторів-початківців хочуть дізнатися як заробити на ставках. І це зрозуміло, адже любителі спорту хочуть не просто переживати за улюблену команду, але і робити прогнози та чекати відповідних результатів. Це можливо, вигравати на ставках — реальність, українські букмекерські контори дозволяють отримувати виграші та пропонують для цього всі необхідні умови. Головне — правильно ними користуватися.

poltavska-khvilia_xcwi/HudAFiCVg.jpeg

Перш ніж говорити про заробіток від парі, потрібно розібратися в тому — що таке ставки. Без головних понять та правильної оцінки того, що вам пропонують, отримати якусь вигоду просто неможливо. Якщо ви в цьому плані дилетант, то перш за все потрібно набратися досвіду та відповідних знань. Овни будуть певним фундаментом для майбутніх успішних парі.

Розподіл коштів на ігровому рахунку: особливості правильних дій

Один з головних принципів, що допоможе обов'язково кожному беттору-початківцю, так це вміння правильно керувати банкроллом. Ні в якому разі не можна ставити гроші просто так без попереднього аналізу, або ж міняти розмір ставки кожного разу. Існує два варіанти визначення розміру грошей, що ви можете використати для конкретного парі:

  • Флет. Певний відсоток від загальної суми вашого банку. Зазвичай розмір флету може варіюватися від 1 до 5% від загальної суми.
  • Фіксована ставка. У такому випадку сума для парі визначається лише один раз і вона буде діяти на всі наступні ставки.

Спеціалісти рекомендують для того, щоб дізнатися як робити ставки на спорт вигідно та доречно, використовувати саме розрахунок розміру парі на основі флету. Ця система має ряд переваг, що будуть корисними для бетторів-початківців. Серед таких плюсів зазначають:

  • Клієнт не витратить швидко банк.
  • Створення парі, що будуть пропорційними до загальної кількості коштів на ігровому балансі.
  • Флет — це парі на дистанції, кошти зберігаються досить довго і беттор встигає набратися досвіду вже від першого поповнення ігрового балансу.
  • У беттора є можливість зменшити розмір коштів, що будуть витрачатися на парі у тому випадку, якщо загальний стан банку став меншим.

Керування банкролом дозволяє бетторам отримувати виграші на дистанції. Не витратити все одразу і не влізти у великий мінус.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що таке ставки на спорт.

Стратегії ставок

Для того, щоб зрозуміти як робити ставки в букмекерів ефективно та виграшно, потрібно звернутися за допомогою до досвідчених бетторів. Дотримання стратегії — це одне з головних правил, яким користуються всі досвідчені беттори та ніколи його не порушують. Стратегія не дає стовідсоткових гарантій виграші від першого ж парі. Проте вона дозволяє структурувати використання послуг букмекерської контори, зробити їх раціональними.

Тактик існує чимало. Тому ви повинні підібрати той варіант, що буде вам близький до розуміння та ваших фінансових можливостей. Серед розповсюджених тактик виділяють стратегію Міллера. Її суть полягає в ставках флетом, а саме:

  1. Беттор визначає собі посильний банк.
  2. Клієнт робить парі, та вкладає в них від 1 до 2 % від попереднього банкролу.

Подібні дії робляться до тих пір, поки ваш банк не стане більшим на ⅓ від попереднього розміру. Далі відсоток, що виділяється на одне парі, може збільшитися о 2-3%.

Цій стратегії характерно отримання повільного, проте впевненого прогресу. Вона буде доречною для тих бетторів, які не люблять агресивної гри, та обирають певне перестрахування. Якщо ви хочете зрозуміти як зробити ставку у БК та отримувати виграші, то подібна стратегія буде досить доречною для використання.

Попередній аналіз матчів

Левову частку успішного парі грає вміння правильно робити попередній аналіз. Ви повинні ретельно познайомитися з усіма особливостями майбутньої зустрічі. Це дозволить зрозуміти яка вірогідність програшу чи виграшу певної команди. Тому не варто робити ставки “наобум”. Так, аналізувати майбутню зустріч — це достатньо кропітлива робота. Проте вона реально дає свої результати. Тому, перш ніж зрозуміти як зробити ставок, потрібно ретельно вивчити стан команди, попередні зустрічі, місце проведення матчу, та інших параметрів.

Додатково можете ознайомитись з тим, як безпечно робити ставки на спорт.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар