Страхування авто в Полтаві - Де вигідно?

Сьогодні Полтава — є містом для захисту багатьох людей зі східних міст. Місцеві люди тимчасово переїхали з більш небезпечних територій для порятунку та спокійного життя. Ті, хто переїхав зі своїм автомобілем шукають де придбати страхування авто, а головне як це зробити вигідно. Ми запитали у сервісу онлайн страхування KIRINS щодо оформлення страховок на авто і вони описали кілька моментів.

poltavska-khvilia_xcwi/acTMK-aSg.webp

Де та як купити автострахування в Полтаві?

Звичайно, сервіс KIRINS розповіли, що мають зручний та клієнтоорієнтовний калькулятор страховки на авто, в якому можна підібрати компанію за Вашими параметрами в одному місці. Для авто з реєстрацією з 2013 року доступна опція “страховка по номеру авто”. Це означає, що ввівши номер авто в калькуляторі, сервіс автоматично отримає необхідні дані для розрахунку та надасть готові пропозиції споживачу.

Після успішного розрахунку вартості потрібно обрати приємний варіант та натиснути “купити онлайн”. Після чого буде доступна проста й зрозуміла форма заповнення даних по людині й автомобілю (ці дані будуть заповнені автоматично, якщо розрахунок за номером). Всі форми зроблені так, що Ви не зможете помилитись в більшості важливих даних, так як кожне поле буде проходити валідацію.

poltavska-khvilia_xcwi/XyTGFa-Sg.webp

Як придбати страховку вигідно?

KIRINS кажуть, що мають один з найбільш наповнених пропозиціями автострахування сервіс. В одному калькуляторі представлено всі варіанти від більше ніж 20 страхових компаній України. Це дозволяє обирати від дешевих до дорогих компаній. Але завдяки додаткові знижці від KIRINS Ви зможете придбати страховку ще дешевше.

Головне потрібно знати, що зекономити можна обравши не дорогу компанію й франшизу 3200 грн. Але будьте уважні, що суму франшизу необхідно буде сплачувати за кожним ДТП з Вашої вини.

Автострахування — чи потрібна надійність?

Головне питання людей в Полтаві та інших містах України: “Навіщо мені дорога страховка, якщо я буду показувати її лише поліції?”. І це питання дуже глибоко постає в кожній людині, систему страхування на початку 2000 років. Але KIRINS намагається зламати цей стереотип й довести, що страхування - це просто, зручно й надійно. Дивіться рейтинг, читайте відгуки та обирайте надійні компанії. Адже це Ваші збережені фінанси в майбутньому та заощаджені нерви.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар