Сучасні вбиральні та кондиціонери — «Укрзалізниці» передали 15 нових вагонів з Полтавщини

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» завершив виконання договору з «Укрзалізницею» на постачання 100 пасажирських вагонів за кошти державного бюджету.

poltavska-khvilia_xcwi/HSBxJabVR.jpeg

Про це повідомили на сторінці ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Останні 15 вагонів зі 100 зійшли із заводського конвеєра. У кожному з них передбачили інклюзивну вбиральню та одне безбар'єрне купе, де є:

  • спеціальні спальні місця зі зміною кута нахилу дивану і фіксацією тіла,
  • місце для інвалідного візка та ремені для його закріплення,
  • пульт з регулюванням освітлення, кнопкою виклику провідника, пристроєм гучномовного зв’язку з провідником.

В усіх інклюзивних вагонах встановлені рельєфні таблички зі шрифтом Брайля, нанесено контрастне маркування для людей з вадами зору, а вхідна група обладнана подовженими поручнями та складними пандусами.

Інші нові пасажирські вагони, отримані в рамках замовлення, обладнано:

  • кондиціонером,
  • кулером з питною водою,
  • сигналізацією на кожному купе,
  • індикатором зайнятості вбиралень,
  • кнопкою виклику провідника.

Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження в загальних зонах, вакуумними туалетами, сповивальними столиками, а також розетками та USB-портами біля кожного місця.

1 березня 2023 року за участі Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова та керівництва Укрзалізниці на вокзалі Київ-Пасажирський відбулась зустріч, на якій урочисто передали вагони.

«Мені приємно повідомити всім, що доручення Президента України Володимира Зеленського з виготовлення 100 вагонів, а також 6 дизель-поїздів ДПКр-3 виконано, попри непрості умови й труднощі воєнного часу», — сказав голова правління ПАТ «КВБЗ Максим Крамаренко.

Отримані ж 15 вагонів, за інформацією Укрзалізниці, курсуватимуть у складах поїздів як на вітчизняних, так і на міжнародних маршрутах.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар