Суд відсторонив від посади підозрюваного у хабарництві директора Глобинської лікарні

9 січня Октябрський райсуд ухвалив рішення відсторонити від посади директора «Глобинської міської лікарні» до 27 лютого.

poltavska-khvilia_xcwi/G8L-U45SR.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Його підозрюють у службовому підробленні та отриманні хабаря.

З судової ухвали відомо, що директор вирішив систематично отримувати хабарі від фірми «Будівельна компанія «Укрпроммонтаж» за надання переваги у тендерах.

Зокрема, керівник лікарні просив директора будівельної фірми надати йому хабар у розмірі 10% від вартості робіт. Загалом ремонт укриття коштував 2,2 млн грн. Директор підрядної компанії погодився надати хабаря. Договір на проведення робіт уклали торік 1 вересня. Згодом, лікарня перерахувала фірмі 2,2 млн грн згідно з договором.

Також фірмі віддали підряд на модернізацію котельні лікарні. За проведені роботи 25 грудня лікарня перерахувала компанії 2,4 млн грн.

На суді адвокат підорюваного заперечував проти відсторонення від посади посилаючись на те, що сторона обвинувачення не надала докази для відсторонення від посади. Підорюваний підтримав думку свого адвоката та заявив, що відсторонення його від посади унеможливить роботу лікарі.

Нагадаємо, що суд залишив заступника директора ритуального бюро під домашнім арештом до січня 2024 року.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар