Суд закрив провадження щодо Філіпа Проніна, який виписував премії начальнику АРМА

15 лютого Шевченківський райсуд Києва закрив адміністративне провадження щодо начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна, який ще будучи на посаді заступника голови АРМА, виписував надбавки голові Агентства.

poltavska-khvilia_xcwi/7USPpI0Ig.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Суд закрив справу через відсутність складу адмінправопорушення.

У постанові суду йдеться, що 24 січня 2020 року Філіпа Проніна призначили заступником голови АРМА. У періоди 25 лютого 2022 року, 19 травня 2022 року, 26 січня 2023 року голова Агентства був у відпустці. У цей час обовʼязки начальника виконував Пронін.

Зокрема, 25 лютого 2022 року винесли пропозицію, щоб надати голові АРМА надбавку у розмірі 330% посадового окладу за інтенсивність праці. Цю надбавку Пронін погодив того ж дня. Ще кілька виплат Пронін погодив керівнику протягом 2022-2023 років, зокрема на другий день повномасштабного російського вторгнення, хоча, як йдеться в постанові, він не міг об'єктивно оцінити роботи свого керівника в умовах війни.

Також у постанові зазначено, якби Пронін не погодив додаткових виплат керівнику Агентства, або погодив менше, ніж це було запропоновано, зазначене могло б негативно відобразитися на його роботі. На думку НАЗК, Філіп Пронін мав повідомити про конфлікт інтересів до Уряду.

Адвокати Проніна просили на суді закрити провадження, а він водночас зазначив, що в протоколі про адмінправопорушення викладені лише припущення. Суд дійшов висновку, що НАЗК помилково дійшло висновку про залежність Проніна від голови АРМА, а також, що в матеріалах справи відсутні об'єктивні докази. Тому суд постановив, що відсутні ознаки реально конфлікту інтересів, а отже порушення ст. 172-7 КУпАП.

Нагадаємо, що у листопаді 2023 року НАЗК викликало Філіпа Проніна.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар