Такого Полтава ще не бачила: у полтавському музеї є віртуальна реальність

У Державно історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» є додаткова послуга віртуальна реальність.

poltavska-khvilia_xcwi/z7Wro2Vng.jpeg

Заповідник йде в ногу з часом і доповнює свої експозиції сучасними технологіями. Так, відвідувачі можуть без проблем спробувати зарядити гармату 18 століття.

Принцип дуже простий – одягаєш окуляри і переносишся на поле бою. Перед тобою гармата та ворота, які треба штурмувати. Але, як виявилося – воювати гарматами ще та пригода – бо перед тим як нанести удар – треба зробити ще безліч підготовчих дій.

poltavska-khvilia_xcwi/8YArTh4ng.jpeg

Вартість послуги – 50 гривень.

Віртуальна реальність з'явилася у нас не так давно. Через пандемію послуга була недоступна. Зараз люди цікавляться, але коли дізнаються, що то коштує грошей говорять, що дорого. Взагалі попит є. Пробують люди різних поколінь. До нас приходила родина дідусь, донька і онука. То лише онуці вдалося вистрелити. Таке воно сучасне покоління. А ми стараємося, щоб музей розвивався. Щоб всім було цікаво. До речі, перед встановленням всі працівники випробували віртуальну реальність на собі, говорить працівниця музею.

Під час віртуальної пригоди працівники музею проводять інструктаж і не лишають вас наодинці зі зброєю.

poltavska-khvilia_xcwi/hzRCoh4ng.jpeg

До речі, якщо зберетеся їхати в музей – візьміть смаколик. Бо на вході вас чекатиме охоронець. Щоправда зовсім не суворий, а дуже милий.

poltavska-khvilia_xcwi/QhdjohV7g.jpeg
Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар